Metal Shooter یک بازی آرکید در سبک تیراندازی در یک فضای2D می باشد که از استودیوی بازیسازی Rocket Games Studio می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. شما باید به یک ابر کماندویی به نام شاهرخ کمک کنید تا اسلحه ها، گلوله ها و غیره را جمع اوری کند. پس شما باید در میدان های نبرد به سمت دشمنان تیراندازی کنید و با سلاح های مرگبار آنها را از بین ببرید، همچنین شما باید ازبرخورد به موانع جلوگیری کنید و از روی آنها بپرید و نارنجک های خود را به سمت دشمنان پرتاب کنید.

این بازی نمونه ای از بازی های اسلاگ می باشد که کنترل بازی نسبت به سایر بازی های این چنینی بسیار بهتر می باشد. در سایر بازی ها شما باید سمت مربوط را به صورت لمسی تعیین می کردید که ممکن بود به مکان های دیگر تیر اندازی کند که تیر اندازی ها ممکن بود به ضرر شما تمام شود. ولی این بازی با ارایه تمام بخش های مربوط در قالب یک گوی در سمت چپ بازی سبب خواهد شد تا برای تیر اندازی سرعت عمل بهتر و مفید تری را در اختیار داشته باشید.

راهنمای بازی : این بازی به شیوه ی آسانی کنترل می شود . از فلش های چپ و راست برای حرکت استفاده کنید. دکمه jump را برای پرش به سمت بالا برای عبور از موانع و یا زمانی که میخواهید به صورت حرفه ای بکشید. دکمه نارنجک (grenade) برای ایجاد انفجارهای بزرگ استفاده می شود. بروی دکمه شلیک (Shoot) نگه دارید قابلیت آتش رگبار اتوماتیک (auto fire) فعال می شود و براحتی حرکت کنید و در حال شلیک باشید

ویژگی های بازی اندروید Metal Shooter :

  • استفاده از جوی استیک برای حرکت به چپ یا راست
  • پرش و اجتناب از برخورد به موانه در بازی
  • وجود نارنجک برای انجام انفجارهای مرگبار
  • شامل 14 نوع تانک و هلیکوپتر دشمن
  • های سنگین، پرتاب کننده موشک
  • وجود صدها شورشی در تعقیب شما

دانلود بازی متال شوتر